İnsan Kaynakları Politikamız

Banketci Mobilya olarak 20 yıllık tecrübemiz ile benimsemiş olduğumuz insan kaynakları politikamız, dinamik ve yaratıcı yetenekleri ortaya çıkarıp onları kazanmak ile her zaman uluslara arası standartlar da örnek olabilecek bir yönetim ve idari anlayışı benimsemeye dayanmaktadır.

Banketci Mobilya markasını yaratarak, markayı geleceğe taşımak amacı ile yaratıcı, vizyon sahibi ve nitelikli çalışma arkadaşlarımızı firmamız çatısı altında toplamayı amaçlamaktayız. Firmamız bünyesinde bizimle çalışan tüm takım arkadaşlarımız güçlü iletişim beceresine sahip, işini sahiplenen, sorumluluk sahibi, değişime ve yeniliklere açık, kalite ve iş ahlakı odaklıdır. Bizimle çalışan arkadaşlarımızın gelişimlerine sürekli yatırım yaparak onların daha iyi ve daha yaratıcı olmaları için onlara yardımcı olmaktayız.

Çalışanlarımızın mesleki açıdan gelişmelerine katkı sunabilmek adına şirket için eğitim faaliyetleri düzenlemekte ve onların verimliliklerini en üst düzeye çıkarabilmek adına esnek bir kariyer ortamı sunmaktayız. Şeffaf ve açık bir yönetim politikası benimseyerek onların bize bağımlı değil gönülden bağlı olmasını sağlamak adına motivasyon arttırıcı bir anlayış izlemekteyiz.
WhatsApp chat